Teknik Özellikler
| Ekran Boyutu (inch) | 6.9 inch |
| Yüz Tanıma | Var |
| Sensörler | İvmeölçer, Jiroskop, Yakınlık Sensörü, Pusula, Ortam Işığı Sensörü, Barometre, Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
İşlemci Tipi
| İşlemci Türü | A18 Pro |
| İşlemci Hızı | Belirtilmemiş |
| İşlemci Sayısı | 6 |
Ekran Özellikleri
| Ekran Renk | Paylaşılmıyor |
| Ekran | OLED |
| Çözünürlük (Piksel) | 1320 x 2868 |
| Ekran Özellikleri | 1000 cd/m² (nit) Parlaklık, 1600 cd/m² (nit) Parlaklık (HDR), 2.000.000:1 Kontrast Oranı (Tipik), 2000 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.), Çerçevesiz Tasarım, Çizilmeye Dirençli Cam, DCI-P3 Renk Uzayı, Dolby Vision, Ekran İçinde Ön Kamera, HDR, HDR10, HLG |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran / Gövde Oranı | 91.52 % |
Kamera Özellikleri
| Kamera Çözünürlük | 48 MP + 12 MP + 48 MP |
| Arka Kamera Özelliği | 1.22µm (2.44µm) Piksel, Dahili QR Kod Okuyucu, Fiziki Denklanşör Tuşu, Focus Pixels Otomatik Odaklama, HDR, Kırmızı Göz (Red-eye) Düzeltme, Live Photos, Makro (Macro) Çekim (2 cm), Otomatik odaklama, Panorama, Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Portre M |
| Arka Kamera Sayısı | 3 |
| Arka Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Digital Zoom | Belirtilmemiş |
| Optik Zoom | 2X |
| HDR | Var |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4K, FHD, HD |
| 4K Video Kaydı | VAR |
| Ağır Çekim Video Kaydı | Var |
| Otomatik Odaklama | Var |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön Kamera Özelliği | Otomatik Odaklama, Portre Modu, TrueDepth Camera, Sanal Flaş, Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt, Time-lapse (Hyperlapse) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
Bağlantı Özellikleri + Portlar
| Mobil Veri Hızı | 5G Uyumlu |
| Wi-Fi | Var |
| Bluetooth | Var |
| USB Type-C | Var |
| Şarj Girişi | USB Type-C |
| Kulaklık Girişi | USB Type-C |
| Çift Hat | Var |
Güç
| Pil Gücü | Paylaşılmıyor |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Hızlı Şarj | Var |
Multimedya
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Parmak İzi Okuyucusu | Yok |
Bellek
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Mobil Ram Boyutu (GB) | 8 GB |
Genel Özellikler
| Cep Telefonu Modeli | iPhone 16 Pro Max |
| Renk Grubu | Altın |
| Kutu İçeriği | USB Kablosu (Type-C’den Type-C’ye), garanti belgesi, sim çıkarma iğnesi |
| Renk | Çöl Titanyum |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Titanyum |
| Garanti | 24 Ay |
| Menşei | Çin |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | IOS |
Depolama birimi
| Desteklenen Hafıza Kartı | Yok |
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
Ağırlık & boyutlar
| Ağırlık | 227 gr |
| Genişlik | 71.5 mm |
| Kalınlık | 8.25 mm |
| Yükseklik | 149.6 mm |
Navigasyon
| NFC | Var |
| GPS | var |






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.