Teknik Özellikler
| Ekran Boyutu (inch) | 6.1 inch |
| Yüz Tanıma | Var |
| Sensörler | Barometre, İvmeölçer, Jiroskop, Ortam Işığı Sensörü, Pusula, Yakınlık Sensörü |
İşlemci Tipi
| İşlemci Türü | A15 bionic |
| İşlemci Hızı | 3.2 GHz |
| İşlemci Sayısı | 6 Çekirdek |
Ekran Özellikleri
| Ekran Renk | 16 Milyon |
| Ekran | OLED |
| Çözünürlük (Piksel) | 1170 x 2532 |
| Ekran Özellikleri | Super Retina XDR Display, Dolby Vision, HDR, True Tone Ekran, 1200 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.), Çizilmeye Dirençli Cam, Oleophobic Coating, Çerçevesiz Tasarım, Multi Touch, DCI-P3 Renk Uzayı, Çentikli (Notch), HDR10, HLG |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran / Gövde Oranı | 85.62 % |
Kamera Özellikleri
| Kamera Çözünürlük | 12 MP + 12 MP |
| Arka Kamera Özelliği | Çift 12 MP Geniş ve Ultra Geniş Kamera Sistemi, Geniş: ƒ/1.6 diyafram, Ultra Geniş: ƒ/2.4 diyafram ve 120° görüş alanı |
| Arka Kamera Sayısı | 2 |
| Arka Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Digital Zoom | 5x |
| Optik Zoom | 2X |
| HDR | Var |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4K, Ultra HD, FHD, HD |
| 4K Video Kaydı | VAR |
| Ağır Çekim Video Kaydı | Var |
| Otomatik Odaklama | Var |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön Kamera Özelliği | Dolby Vision Kayıt, Portre Modu, TrueDepth Camera, HDR, Sanal Flaş, Yavaş Çekim, Time-Lapse, Zamanlayıcı, Animoji, Back-Illuminated Sensor (BSI), Dijital Görüntü Sabitleyici (EIS), Live Photos, Pozlama Kontrolü, Seri Çekim, Video HDR, Video HDR Dolby |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
Bağlantı Özellikleri + Portlar
| Mobil Veri Hızı | 5G Uyumlu |
| Wi-Fi | Var |
| Kulaklık Girişi | Lightning |
| Bluetooth | Var |
| Çift Hat | Var |
| USB Type-C | Yok |
| Şarj Girişi | Lightning |
Güç
| Pil Gücü | 3227 mAh |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Hızlı Şarj | Var |
Multimedya
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Parmak İzi Okuyucusu | Yok |
Bellek
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Mobil Ram Boyutu (GB) | 4 GB |
Genel Özellikler
| Cep Telefonu Modeli | iPhone 13 |
| Renk Grubu | Siyah |
| Kutu İçeriği | Telefon, USB-C – Lightning Kablosu |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 24 Ay |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | IOS |
Depolama birimi
| Desteklenen Hafıza Kartı | Yok |
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
Ağırlık & boyutlar
| Ağırlık | 173 gr |
| Genişlik | 71,5 mm |
| Kalınlık | 7,65 mm |
| Yükseklik | 146,7 mm |
Navigasyon
| GPS | var |
| NFC | Var |





Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.