Teknik Özellikler
| Ekran Boyutu (inch) | 6.1 inch |
| Yüz Tanıma | Var |
| Sensörler | Barometre, Jiroskop, Pusula, Yakınlık Sensörü, Ortam Işığı Sensörü, İvmeölçer, Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
İşlemci Tipi
| İşlemci Türü | A16 Bionic |
| İşlemci Hızı | 3.46 GHz |
| İşlemci Sayısı | 6 Çekirdek |
Ekran Özellikleri
| Ekran Renk | 16 Milyon |
| Ekran | OLED |
| Çözünürlük (Piksel) | 1179 x 2556 |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision, HDR, Çizilmeye Dirençli Cam, HDR10, Oleophobic Coating, Multi Touch, DCI-P3 Renk Uzayı, Çerçevesiz Tasarım, Ekran İçinde Ön Kamera, HLG, Super Retina XDR Display, True Tone Ekran, 2000 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran / Gövde Oranı | 85.55 % |
Kamera Özellikleri
| Kamera Çözünürlük | 48 MP + 12MP |
| Arka Kamera Özelliği | Focus Pixels Otomatik Odaklama, Portre Modu (Bokeh), Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Safir Kristal Objektif Kapağı, HDR, Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama |
| Arka Kamera Sayısı | 2 |
| Arka Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Digital Zoom | 10x |
| Optik Zoom | 2X |
| HDR | Var |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4K, Ultra HD, FHD, HD |
| 4K Video Kaydı | VAR |
| Ağır Çekim Video Kaydı | Var |
| Otomatik Odaklama | Var |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön Kamera Özelliği | TrueDepth Camera, Otomatik Odaklama, HDR, Video HDR Dolby Vision, Portre Modu, Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
Bağlantı Özellikleri + Portlar
| Mobil Veri Hızı | 5G Uyumlu |
| USB Type-C | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kulaklık Girişi | USB Type-C |
| Çift Hat | Var |
| Şarj Girişi | USB Type-C |
Güç
| Pil Gücü | 3877 mAh |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Hızlı Şarj | Var |
Multimedya
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Parmak İzi Okuyucusu | Yok |
Bellek
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Mobil Ram Boyutu (GB) | 6 GB |
Genel Özellikler
| Cep Telefonu Modeli | iPhone 15 |
| Renk Grubu | Siyah |
| Kutu İçeriği | USB Kablosu (Type-C’den Type-C’ye), garanti belgesi, sim çıkarma iğnesi |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| Garanti | 24 Ay |
| Menşei | Çin |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | IOS |
Depolama birimi
| Desteklenen Hafıza Kartı | Yok |
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
Teknik detaylar
| Max. Hafıza Kartı Boyutu | Yok |
Navigasyon
| NFC | Var |
| GPS | var |
Ağırlık & boyutlar
| Ağırlık | 171 gr |
| Genişlik | 71,6 mm |
| Kalınlık | 7,8 mm |
| Yükseklik | 147,6 mm |






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.